PA-LIM-10/100/G-1 | RADCOM Power Supply
Brand/ Manufacturer:RADCOM
Dimensions:12.7 cm x 22.9 cm x 17.8 cm
Weight:0.3 KG
Country Of Origin: :USA
Description:RADCOM PA-LIM-10/100/G-1 Power Supply
Make offer
I have read and accepted your terms and conditions and privacy policy
SKU: PA-LIM-10/100/G-1 Category:
Guaranteed Safe Checkout
Description: 10-100-100 ETHERNET LIMGeneralAltitude: 12,000 feetDimensions: 440 x 470 x 89 mm (17.5 x 18.7 x 3.5 in).Extreme conditions: Temperature: 0-45º C, Relative humidity: 10-90%, Absolute humidity: less than 25g/m3, Dust: up to 75 mg/m3HW: Pentium 4, 2.4Ghz; 1 GB DDR, 266 MHz; 80 GB Hard diskMTBF: 38,000 hoursNormal conditions: Temperature: 22º C +/- 2º C, Humidity: 50% relative humidity +/- 5%Number of FEPs: Up to 2, plus Sync cardPower: 100V – 240V AC auto-range, Maximum 300W.Weight: 9.2 Kg (20.3 lb)